Braffiting jak wybrać idealny rozmiar stanika?

[Głosów: 0   Average: 0/5]

Brafitting oznacza dobór biustonosza. Idea ta polega na odpowiednim doborze biustonosza do każdej figury kobiety.  Każda z nas ma się w nim dobrze czuć, ale też ma być on odpowiednio dobrany pod względem rozmiaru oraz odpowiedniego modelu. Aby perfekcyjnie dopasować sobie biustonosz należy się wybrać do brafitterki – osoby przeszkolonej w tym zakresie, nie tylko pod względem sztuki doboru biustonosza ale też rozmowy z inną kobieta.

bra fitting 02 Braffiting jak wybrać idealny rozmiar stanika?

Praktycznie każda z nas nosi źle dobrany biustonosz. Bielizna z supermarketu nijak się ma do tego jak naprawdę powinnyśmy dobierać biustonosz.

  1. Najważniejsze jest aby zmierzyć ile cm mamy pod biustem. W tym celu ściskamy się centymetrem na wydechu, a następnie odejmujemy jeszcze ok. 5 cm. Zaokrąglamy wynik w dół.
  2. Następnie mierzymy ile cm mamy na wysokości brodawek w pozycji lekko pochylonej do przodu.
  3. Po wymierzeniu sprawdzamy rozmiar w tabeli specjalnie stworzonej do tego. Sieciówki oferują bardzo ograniczoną rozmiarówkę.

70A oznacza mały biust, 75B średni biust a 75C biust większy. Zaś w sklepach zajmujących się brafittingiem są obwody od 60 do 100 cm pod biustem i miseczkach od A do K. Tak więc wybór jest ogromny. Przeważnie kobiety noszą za luźne obwody oraz za małe miseczki.

Rozróżniamy podstawowe 3 rodzaje biustów kobiet: mało, średnio i gigantycznobiuściaste. Gigantycznobiuściaste dowiedzą się, że „ubranie” biustu w idealny biustonosz pomoże odciążyć kręgosłup, średniobiusciaste mają najmniejszy problem z doborem stanika, ale to nie oznacza rezygnacji z zasad doboru, a małobiuściaste nauczą się jak pięknie wyeksponować swój biust.

Firmy zajmujące się brafittingiem oferują też przerabianie biustonoszy wg potrzeb klientek. Można każdy biustonosz przerobić na karmniczek dla matek karmiących, zwężyć odpowiednio obwód, przerobić ramiączka na odpinane, wszyć wkładki podnoszące biust oraz wiele innych. Każda kobieta poczuje się wyjątkowo przez indywidualne podejście do niej.

Pamiętajmy, że profesjonalny dobór biustonosza nie trwa 5 minut tylko ok. godziny. Należy przymierzyć jak najwięcej modeli aby dobrać dla siebie odpowiedni rozmiar, model i oczywiście wzór. W końcu każda kobieta powinna  czuć się pięknie.  Podczas wizyty brafitterka poświęca swój czas aby w przymierzalni na spokojnie wytłumaczyć klientce, na czym polega sztuka dobierania stanika.

Po wymierzeniu sprzedawczyni przynosi odpowiednie rozmiary oraz modele. Przy okazji tłumacząc na czym polega wygarnianie biustu z pod pachy. Piersi zaczynają się już w tamtych okolicach.

Brafitting to porcja wiedzy o tym, jak traktować swój biust oraz zaakceptować go takim jakim jest. Sprawia, że kobieta czuje się lepiej i czerpie radość z noszenia bielizny dobranej indywidualnie do swojej figury.

^

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*