Co myślą kobiety o problemach mężczyzn z potencją?

[Głosów: 0   Average: 0/5]

Wszyscy mężczyźni wstydzą się swoich problemów, a szczególnie tych dotyczących potencji. A co na ten temat myślą kobiety? Czy też im to tak bardzo przeszkadza? Mój były parter miał problemy we współżyciu. Na początku nie wiedziałam kompletnie o co chodzi. Ciągle chciał gasić światło, bał się w ogóle samego seksu, ale za to pieścił mnie bardzo długo, jak żaden inny mężczyzna. W końcu zaczęłam się lepiej temu przyglądać. Pierwszą wskazówką było to dla mnie to, że bał się, kiedy brałam jego członka do ręki. Kiedy tylko sięgałam po jego penisa to on od razu zajmował się mną, całował mnie i pieścił. Wiedziałam, że to coś z jego członkiem, ale nie miałam pojęcia co. Dopiero później wpadłam na strony internetowe, które przeglądał. Ewidentnie chciał powiększyć penisa. Pomyślałam, że to kompletna bzdura, bo z jego członkiem jest wszystko w porządku. Potem znajdowałam różne dziwne przedmioty do powiększania penisa i tabletki. Postanowiłam porozmawiać z moim partnerem, najpierw się wypierał, ale potem potwierdził, że ma z tym problem. Kiedy już o tym wiedziałam to nie krył się ze swoją obsesją. Zaczął mówić, że zaczniemy uprawiać seks na powrót, gdy on osiągnie pożądany rozmiar. Ciągle przychodził, pokazywał mi penisa i pytał co o tym sądzę. Za każdym razem mówiłam, że wszystko dobrze, że mi taki odpowiada, że jest mi dobrze. Ale to wszystko na nic. Całkowicie się poplątał w tym wszystkim a ja mu nie byłam w stanie pomóc. To smutne, ale wkrótce się rozstaliśmy. Jego obsesyjna chęć powiększenia penisa była jedną z przyczyn. Czasem mam do siebie żal, że nie umiałam mu pomóc, ale naprawdę się starałam. Mam nadzieję, że już powiększył penisa i że jest już szczęśliwy w łóżku ze swoją nową partnerką. Na szczęście mój obecny partner nie ma takich wyimaginowanych kompleksów. Problemy z erekcją miał jeden z moich wcześniejszych partnerów. Bardzo go lubiłam, był parę lat młodszy ode mnie.

Cierpiał biedak na przedwczesny wytrysk. Zanim zaczęliśmy uprawiać seks to zauważyłam, że coś jest nie tak. W czasie jakiś zabaw czułam, że jest strasznie napalony i że się strasznie podnieca i miałam wrażenie, że strasznie szybko osiąga orgazm. Nie wiedziałam tego na pewno, bo to wszystko działo się w ubraniu. Kiedy doszło do czegoś poważniejszego, to na początku nawet bawił mnie ten jego przedwczesny wytrysk, jednak później stało się to bardzo uciążliwe.

Seks z nim był bardzo utrudniony, a nawet nie możliwy. Ja nie zdążyłam nawet nic poczuć, a on już dochodził. Czasem nawet nie zdążył wytrzymać do samego seksu. Strasznie się tym oczywiście przejmował, ale mi też trudno było sobie z tym poradzić. Wiem teraz, że w dużej mierze to ja stanowiłam problem. Byłam od niego starsza i strasznie chciał mi zaimponować i to nie tylko w łóżku. No i niestety za bardzo się spinał i nie wiele rzeczy wychodziło mu dobrze. Już dawno nie jesteśmy razem, ale miło wspominam nasz związek. Wiem, że potem miał dziewczyny i z jego wytryskiem było już wszystko w porządku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *