Co to są fiszki Simple Words?

[Głosów: 0   Average: 0/5]

Fiszki Simple Words to nowa, innowacyjna nauka języków obcych. W odróżnieniu od klasycznych fiszek, Simple Words to interaktywne karty, z których możesz korzystać za pomocą tableta, smartfona, komputera oraz innych urządzeń elektronicznych. Każde słowo (fiszka) zostało zestawione z obrazem oraz ścieżką dźwiękowa, która pokazuje, jak należy wymawiać dane słowo. Do każdej fiszki dopasowano również zdanie wykorzystujące podane słowo. Takie połączenie obrazów, dźwięku i praktycznego wykorzystania słowa gwarantuje szybkie efekty w nauce języka obcego.

Co wyróżnia fiszki Simple Words?

  • Interaktywne karty
  • Możesz mieć je zawsze pod ręką
  • Gwarancja nauki nawet do 500 słów w 48 godzin
  • Naukowo opracowany program gwarantuje najwyższą efektywność w nauce języka obcego

Jak mogę kupić fiszki Simple Words?

Zestaw interaktywnych fiszek najbardziej opłaca się zamówić ze strony producenta lub autoryzowanych serwisów. Każda osoba, która zdecyduje się na zakup fiszek otrzyma wysoki rabat 54%. Dzięki temu za zestaw fiszek Simple Words wystarczy zapłacić tylko 137 zł, zamiast 297 zł. Zniżka pozwala zaoszczędzić aż 160 zł! Nie czekaj, czas promocji jest ograniczony.

Gwarancja satysfakcji

Jeżeli fiszki Simple Words nie spełnią Twoich oczekiwań możesz odesłać cały zestaw do producenta, otrzymując zwrot pieniędzy. Kupując interaktywnej fiszki niczym nie ryzykujesz!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*