Czy Forskolin to skuteczne tabletki na odchudzanie?

[Głosów: 1   Average: 5/5]

Producenci tabletek na odchudzanie wciąż oferują nam kolejne suplementy odchudzające. Wybór na rynku jest naprawdę spory, jednak wiele z oferowanych tabletek nie jest wartych swojej ceny, ponieważ nie wspomagają spalania tkanki tłuszczowej. W dzisiejszej recenzji chcielibyśmy ocenić skuteczność suplementu Forskolin.

Co to jest Forskolin?

Nazwa suplementu wywodzi się od substancji czynnej tabletek – forskoliny, która występuje w korzeniu pokrzywy indyjskiej Coleus Forskohlii. Każda tabletka zawiera aż 400 mg stężonego wyciągu z Coleus Forskohlii. Badania naukowe wykazały, że forskolina stymuluje spalanie tkanki tłuszczowej przez zwiększanie produkcji kluczowych enzymów indukujących procesy lipolizy. Forskolina wspiera również uwalnianie kwasów tłuszczczowych oraz glicerolu. Dzięki temu przyspiesza przetwarzanie zgromadzonych zapasów energetycznych. Spalenie tkanki tłuszczowej uwalnia duże zapasy energii ATP, która stymuluje syntezę białka i ułatwia budowanie nowej tkanki mięśniowej.

forskolin Czy Forskolin to skuteczne tabletki na odchudzanie?

Opinie o Forskolinie

„Długo zabierałam się do odchudzania, bo uwielbiam jeść i ciężko było mi odmawiać sobie ulubionych dań. Dowiedziałam się, że tabletki Forskolin pomagają schudnąć, nawet bez restrykcyjnych diet. Zamówiłam opakowanie na próbę i po 2 tygodniach, waga pokazała 3 kg mniej. Bardzo podoba mi się takie odchudzanie i właśnie zamówiłam kolejne opakowanie.”

Maria

„Gdy dowiedziałam się o Forskolinie, wiedziałam, że chcę wypróbować te tabletki na odchudzanie. Korzystając z promocji udało mi się zamówić opakowanie Forskolinu prawie 50% taniej! Już udało mi się schudnąć 5 kg, a to dopiero początek.”

Sandra

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*