Ekstrakt z zielonej kawy – tabletki

[Głosów: 0   Average: 0/5]

Poprawa zdrowia i sprawności fizycznej wydaje się być w dzisiejszych czasach podstawowym problem dla wielu osób, nie tylko tych zmagających się z otyłością. Klasycznymi sposobami stosowanymi do utraty wagi są ćwiczenia oraz diety, jednak konieczność utrzymania dyscypliny prowadzi wiele osób do depresji i frustracji.

Green Coffee Render1 310x310 Ekstrakt z zielonej kawy   tabletki

Ostatnio pojawiły się nowe kapsułki zawierające ekstrakt z zielonej kawy. Dzięki swoim silnym właściwościom przeciwutleniającym zostały uznane za jeden z najbardziej innowacyjnych suplementów diety, zarówno dla utraty wagi jak i poprawy ogólnego stanu zdrowia. Ostatnio doktor Oz przeprowadził eksperyment dotyczący skuteczności nowych tabletek z ekstraktemz zielonej kawy. Tabletki były podawane jako suplement odchudzania osobom, które chciały zrzucić kilka kilogramów.Doktor Oz stwierdził, że uczestnicy stracili ponad 2 funty w ciągu tygodnia.

Na stronie internetowej doktora Oz’a opublikowano wpis – „Tradycyjnie parzona kawa nie jest źródłem kwasu chlorogenowego.” Podczas prażenia ziarna kawy tracą swój naturalny, gorzki smak, za który odpowiedzialny jest kwas chlorogenowy. Związek ten w wysokiej temperaturze ulega rozkładowi. To dlatego wartościowym źródłem kwasu chlorogenowego są tylko zielone, niepalone ziarna kawy.

Ziarna kawy, które nie zostały poddane obróbce termicznej zawierają związek chemiczny – kwas chlorogenowy. Substancja ta pozwala stymulować metabolizm, zmniejszyć procentowy udział tłuszczu w organizmie. Dodatkowo obniża poziom cukru i przywraca jego prawidłowy poziom we krwi. Jego działanie opiera się na silnych właściwościach antyoksydacyjnych, które niszczą wolne rodniki.

Według Fox News, skuteczność działania ekstraktu z zielonej kawy została sprawdzona w badaniu klinicznym opublikowanym w czasopiśmie naukowym „Phytotherapie” we Francji. Uczestnicy badania stosowali przez 60 dni taki sam, wybrany suplement diety z ekstraktem z zielonej kawy. Wyniki pokazały, że każdemu z nich udało się średnio o 5,7% zmniejszyć masę ciała.

W rzeczywistości tabletki zawierające ekstrakt z zielonej kawy są potężnym narzędziem do spalania tkanki tłuszczowej, a więc mogą wspomagać szybkie i skuteczne odchudzanie. Wybrany preparat zawiera zalecaną dawkę – 200 mg kwasu chlorogenowego w kapsułce.Tabletki zawierają czysty wyciąg z ziaren zielonej kawy, bez zbędnych dodatków. Stosowanie tabletek pozwala przyspieszyć przemianę materii i zwiększyć ilość spalanych kalorii.

Producent kapsułek Green Coffee Extract w 100% wierzy w skuteczność działania swojego produktu, dlatego gwarantuje każdemu klientowi pełną gwarancję satysfakcji i kompleksową obsługę klienta.

rsz 299641 Ekstrakt z zielonej kawy   tabletki

Zamów teraz Green Coffee Extract w tabletkach

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*