Biografia Ewy Chodakowskiej

[Głosów: 0   Average: 0/5]

Ewa Chodakowska urodziła się w błogiej krainie zieleni, czyli w polskich Bieszczadach. Pojawiła się na świecie dokładnie 24 lutego 1982 roku.

Od zawsze rozpierała ją energia, więc nie mogła się zdecydować, którą drogę życiową wybrać. Wszędzie chciała być i wszystko chciała robić. W młodości nie wiązała swojej kariery ze sportem, aczkolwiek zawsze była bardzo aktywna. Już kiedy była nastolatką uczęszczała systematycznie na siłownię, ale robiła to bardziej dla przyjemności niż efektów wizualnych.

Ostatecznie spróbowała swoich sił na studiach, z początku na stosunkach międzynarodowych, a następnie na fotografii. Jednak studia nudziły ją, więc postanowiła poszukać szczęścia w Anglii. Spędziła tam dwa lata, jednak morski, wilgotny klimat nie przypadł jej do gustu, więc postanowiła spróbować czegoś całkiem innego. Takim sposobem znalazła się w upalnej i słonecznej Grecji. W kraju olimpijskich bogów odnalazła nie tylko swoje powołanie, ale również miłość życiową. Zawodowa kariera związana z fitnessem rozpoczęła się od ukończenia w Atenach profesjonalnej Akademii Pilatesu. Będąc jeszcze w Grecji, Ewa Chodakowska założyła na Facebook'u swoją oficjalną stronę, która miała stać się kanałem kontaktu z kobietami na całym świecie. Pragnęła dzielić się motywacją do regularnych ćwiczeń oraz pozytywną siłą endorfin. Strona bardzo szybko stała się popularna, dlatego Ewa Chodakowska postanowiła wrócić do Polski, widząc całą rzeszę kobiet, które potrzebowały jej pomocy, aby odmienić swoje życie. Aktualnie jej strona posiada ponad 616 tysięcy fanów, których z dnia na dzień przybywa.

Grecka Miłość

Dzięki śródziemnomorskiej Grecji, Ewa Chodakowska zyskała przydomek sportowy trenerki-killerki oraz poznała trenera personalnego – Lefterisa Kavoukisa.

Połączyła ich wspólna pasja do fitnessu. Para jest ze sobą mimo trudności oraz częstych wyjazdów. 25 września 2013 roku wzięli ślub kościelny, obiecując sobie wzajemną miłość do końca życia.

Dzień ten był ważny nie tylko dla Ewy Chodakowskiej, ale również dla wszystkich jej fanek, które z każdego miejsca na świecie trzymały kciuki i wspierały Ewę mentalnie w tym szczególnym dla niej dniu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*