Garbage Garade – nowe spojrzenie na złom

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Gdy nadciąga nieprzeparta chęć na internetową rozrywkę bez konieczności instalacji, żmudnego wypełniania mnóstwa okienek i klikania na mailowe potwierdzenia – warto zainteresować jedną z gier przeglądarkowych – Garbage Garage.

Cóż jest interesującego w zalewających Internet grach wyścigowych? Poza dopracowaną grafiką i coraz szczerszym wyborem pojazdów, tego typu gry nie mają wiele więcej do zaoferowania. Tymczasem samochodowa rozrywka nie musi koniecznie wiązać się z udziałem z rajdach. Garbage Garage – gra stworzona przez studio Upjers – powala kreatywnością, bo oto możemy stać się królem lub królową imperium złomiarskiego! Możemy składować zepsute i nienadające się już do użytku samochody, a potem zarabiać na ich częściach. Wreszcie, jeśli poświęcimy trochę czasu na tę czynność i zapełnimy portfel GG dolcami, mamy możliwość stworzenia własnego pojazdu, którego wygląd i potencjał zależą jedynie od naszej inwencji twórczej. Aby jeszcze uatrakcyjnić graczom rozrywkę – dziesiąty poziom stawia przed nami nie lada wyzwanie – start w walkach samochodów!

Sami musimy podołać ryzyku bankructwa, bądź przekraczających nasze najśmielsze marzenia zarobków. Od nas samych zależy jakich strategii użyjemy, by rozwijać przedsiębiorstwo, powiększać jego areał i zarabiać mnóstwo pieniędzy. Business is business, a jeśli ze złomowania samochodów i sprzedaży ich części staniemy się bossami złomowiska, tym lepiej dla nas!

Zaczyna się od samochodów, a może skończyć na samolotach, łodziach, ciężarówkach, helikopterach, a nawet czołgach. Na początku jest mały skrawek ziemi, dwa miejsca parkingowe i rampa, na końcu możemy już władać niezależnym, tętniącym życiem i pieniędzmi imperium samochodowym. GG dolce mogą wszystko, bo gg dolce rządzą światem!

Garbage Garage to zupełnie nowe, świeże i dowcipne spojrzenie na samochodowe gry. Gra pozwala rozwijać swoje umiejętności złomiarskie, spryt, uczy szybkości w najkorzystniejszej sprzedaży części i pozwala zdobywać coraz więcej doświadczenia oraz pieniędzy.

Na początku w naszym szrocie możemy jedynie kupować stare i bezużyteczne samochody, rozbierać je na poszczególne elementy i sprzedawać. Z biegiem czasu jednak pojawia się coraz więcej możliwości i to w naszych rękach leży kierowanie rozwijającym się prężnie przedsiębiorstwem. Możemy brać udział w walkach samochodów, tworzyć własne unikatowe pojazdy, a także rozbudowywać autoszrot. Nieistotne, czy mamy ochotę grać sami, czy prowadzić rozgrywkę razem z przyjaciółmi – Garbage Garage bawi tak samo!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*