Geneza problemu

[Głosów: 0   Average: 0/5]

Z pewnością wielu z nas, mężczyzn, zastanawiało się wielokrotnie co mogłoby zrobić, by orgazmy naszej partnerki były jeszcze dłuższe, intensywniejsze. Chcielibyśmy także by nasze orgazmy również były jak najsilniejsze i najdłuższe, zwłaszcza że nie możemy tak jak kobieta przezywać ich kilkakrotnie. Nie ma się tutaj zresztą czemu dziwić, gdyż w końcu orgazm jest powodem, dla którego uprawiamy tak często seks. Bez orgazmu z pewnością większość z nas uprawiałaby go tylko tyle razy ile chciałaby mieć dzieci, gdyż bez tej ogromnej przyjemności płynącej z orgazmu nie czulibyśmy potrzeby uprawiania seksu. A seks jest przecież jedną z ważniejszych w naszym życiu rzeczy. Jest przede wszystkim przyjemny, ale także i zdrowy. Dzięki niemu spalamy zbędne kalorie, podbudowujemy swoją siłę psychiczną i pewność siebie, czujemy się bardziej atrakcyjni. Poza tym oczywiście, choć nie na końcu, jest przyjemny, jest czymś co zbliża do siebie dwoje kochających się ludzi, daje im satysfakcję, poczucie bliskości. Z pewnością więc każdy z nas chciałby, aby za każdym razem był on dla nas przyjemny, niezapomniany, romantyczny. O ile o te dwa ostatnie aspekty możemy sami zapewnić naszej partnerce, o tyle ilość przyjemności jaką odczujemy my jak i nasza partnerka nie jest do końca od nas zależna i czasem trzeba jej po prostu dopomóc. Ilość spermy ma bowiem duży wpływ na to, jak wiele przyjemności odczuwam podczas orgazmu zarówno my, jak i nasza partnerka. Dlatego właśnie gdy mamy bardzo obfity wytrysk gdy dość długo czekaliśmy na kolejny stosunek, zarówno my jak i nasza partnerka przeżywamy zdecydowanie więcej przyjemności. Z powodu większej ilości nasienia w wytrysku orgazm jest silniejszy, mocniejszy i co bardzo ważne – również dłuższy.

Co jednak możemy zrobić aby w naszym wytrysku było więcej spermy? Jest na to jedna rada, która nie ma nic wspólnego z powstrzymywaniem się od seksu przez długi czas. Taka metoda była by dla nas zbyt męcząca i trudna w praktyce, gdyż seks nie jest czymś co możemy zaplanować do końca. Czasem nadarza się nagle, jest spontaniczny. Co więc można zrobić by zawsze był przez nas tak samo mocno i intensywnie przeżywany i co najważniejsze – by był długi? Stworzono do tego celu różne preparaty zwiększające ilość spermy produkowanej przez nasz organizm i zarazem zwiększające jej ilość w jednym wytrysku. Preparaty te są dla nas całkowicie bezpieczne, nie szkodzą nam, większość z nich, a nawet niemal wszystkie są produkowane tylko i wyłącznie na bazie naturalnych składników i to co się w nich znajduje jest dla nas całkowicie bezpieczne. Przeważnie są to suplementy diety pomagające nam w zwiększeniu ilości produkowanego nasienia.

Jest to całkowicie bezpieczne dla naszego zdrowia, gdyż nie wpływa to na nasz organizm inaczej aniżeli po prostu zwiększając ilość produkowanego nasienia. Dla wszelkich innych organów w naszym ciele składniki znajdujące się w tym suplemencie diety są absolutnie bezpieczne. Nie musimy obawiać się więc, że zaszkodzimy sobie takim preparatem.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*