Ile kosztuje krem Lefery?

[Głosów: 0   Average: 0/5]

Krem Marii Lagrend to rewolucyjne odkrycie w kosmetologii. Jego stosowanie już w 30 dni pozwala uzyskać efekt zbliżony do drogich i inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej.  Zastosowanie przełomowych mikrocząsteczek kolagenu i kwasu hialuronowego pozwala przeniknąć składnikom aktywnym kremu aż do warstwy właściwej skóry. Dzięki temu zmarszczki zostają wygładzone, a skóra zrewitalizowana.

Krem Lagrend – cena

Cena kremu Lagrend wynosi 513 zł, jednak aktualnie trwa promocja i preparat można kupić za jedyne 147 zł!  Co więcej producent kremu każdemu klientowi zapewnia Gwarancję Satysfakcji. Oznacza to, że w ciągu 60 dni można zwrócić krem i otrzymać pełen zwrot poniesionych kosztów, jeśli krem Lagrend nie spełni naszych oczekiwań.  Porównując cenę kremu na zmarszczki Marii Lagrend do inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej, takich jak mezoterapia osoczem czy iniekcji kwasu hialuronowego, których koszt nie rzadko przekracza 1500 zł, sposób usunięcia zmarszczek rekomendowany przez francuską modelkę Marię Lagrend jest o wiele bardziej ekonomiczny i przede wszystkim bezpieczniejszy dla skóry.

Jeżeli zamówisz krem, korzystając z promocji to otrzymasz przesyłkę całkowicie gratis, czyli oszczędzasz dodatkowe 19 zł!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*