Zdrowie i Ty

Jagody Goji – najskuteczniejsze narzędzie w walce z nadwagą

Odchudzanie to jedno z najpoważniejszych wyzwań. Zmusza do dyscypliny i wielu wyrzeczeń, ale w imię szczupłej, zgrabnej sylwetki warto się tak poświęcić. Czy jednak rzeczywiście poświęcenie jest nieodłącznym elementem kuracji odchudzającej? Jagody Goji pokazują coś wręcz przeciwnego. Spalają tłuszcz z niebywałą skutecznością i nie wymagają zmiany trybu życia. Jeśli jeszcze nie zwróciły Twojej uwagi, czas to nadrobić – trudno znaleźć inny, równie skuteczny środek na odchudzanie.

Jak schudnąć dzięki jagodom Goji?

Niektórym odchudzanie po prostu nie wychodzi. Starają się, wyszukują kolejne diety, przeprowadzają głodówki, męczą się na salach gimnastycznych. A efektów jak nie było, tak nie ma. To może frustrować, bo często nie wiadomo nawet, dlaczego nie udaje się dojść do celu. Ale jeśli jesteś w tej grupie to jeszcze wcale nie oznacza, że nie uda Ci się osiągnąć upragnionego sukcesu. Musisz po prostu zacząć stosować rozwiązania, które naprawdę działają. A takim sposobem są jagody Goji.

Nie są to takie zwyczajne jagody, ich niesamowite właściwości odchudzające zostały odkryte już bardzo dawno temu, ale do świata zachodniego trafiły one stosunkowo niedawno. Z miejsca jednak podbiły serca wszystkich osób, którym marzyła się szybka i trwała utrata nadwagi. Ich skuteczność została potwierdzona licznymi przykładami i badaniami, jest to więc produkt bezpieczny i sprawdzony. Z jagodami Goji na pewno schudniesz, a końcowy efekt bez wątpienia przejdzie wszystkie Twoje oczekiwania.

Niezwykłe owoce

Jagody Goji mają trwałe miejsce w chińskiej kuchni oraz tradycyjnej medycynie. Jagody stosowano jako lekarstwo na liczne dolegliwości, między innymi choroby układu pokarmowego. Dostrzeżono także, iż można dzięki nim utrzymać zdrową, szczupłą sylwetkę. Jagody Goji to bowiem wyjątkowo bezlitosne spalacze tłuszczu. Włączone do codziennej diety usuwają z komórek nadmiar tłuszczu i nie dopuszczają do tego, by niechciane zapasy znowu trafiły do tkanek. Dzięki jagodom przemiana materii przebiega w znacznie szybszym niż dotychczas tempie, co tłumaczy nagłą utratę masy ciała.

Skuteczne odchudzanie jest także zasługą tego, że jagody Goji usuwają z organizmu wszelkie toksyny, a one również są odpowiedzialne za odkładanie się złogów tłuszczu. Oczyszczone z toksyn ciało pracuje sprawniej, a to kolejny powód, dla którego gubienie tłuszczu wreszcie staje się łatwe. Ponadto, pozbywając się toksyn z organizmu usuwamy również nadmiar wody, jaki odkłada się w tkankach. Oczyszczone ze szkodliwych płynów tkanki tracą swoją objętość, co od razu widać po szczuplejszych kształtach ciała.

Szczupła sylwetka, piękna skóra

Jagody Goji działają na wielu płaszczyznach, przez co odchudzanie nie kończy się wyłącznie na zmniejszeniu wagi. Ponieważ jagody Goji umożliwiają utratę ponad dziesięciu kilogramów w ciągu jednego miesiąca, pojawia się obawa, jak zniesie to nasza skóra. Zwykle szybkie odchudzanie idzie w parze w pogorszeniem się kondycji skóry, ale przy jagodach takich skutków nie zaobserwujemy. Jagody chronią skórę przed utratą elastyczności, wzmacniają jej włókna, działają wygładzająco i odmładzająco. Dzięki jagodom można nawet pozbyć się pomarańczowej skórki – to możliwe, ponieważ jagody Goji rozbijają drobinki tłuszczu zalegające w tkankach, a to przez nie skóra ma tą charakterystyczną, nieregularną powierzchnię.

Fascynujące wyniki

Jagody Goji zdumiewają wszystkich. Kiedy zaczęto przeprowadzać badania z ich udziałem okazało się, że nawet osoby jedzące niezbyt zdrowo, niechętne uprawianiu sportu, były w stanie w ciągu jednego tygodnia stracić prawie siedem kilogramów! A to był dopiero początek tych zmian. Po zakończeniu miesięcznej kuracji zdecydowana większość osób biorących udział w testach była lżejsza o co najmniej 10 kilogramów. Niektórym udało się dzięki jagodom stracić ponad dwudziestokilogramową nadwagę. Co ważne, taki efekt zapewniły same owoce, nie dochodziły do tego ani zmiany w jadłospisie, ani zwiększenie codziennej aktywności fizycznej.

Badania potwierdziły także brak skutków ubocznych. Jagody można przyjmować codziennie i nie będzie to miało żadnego negatywnego wpływu na zdrowie, tylko przy bardzo poważnych chorobach i przyjmowaniu silnych leków wskazane są konsultacje lekarskie, reszta może spożywać jagody według zalecanych przez producenta dawek. Jagody można zamówić bez recepty, kupując po prostu taką dawkę, jaka jest nam potrzebna.

Większa odporność na choroby

Jagody Goji nazywane są najzdrowszymi owocami świata. Przesada? Absolutnie nie. Pod względem zawartości ważnych składników odżywczych nie mają w świecie roślin wielu konkurentów. Posiadają w składzie ważne kwasy omega, żelazo, fosfor, potas, wapń, cynk, german. Są najcenniejszym źródłem witamin B oraz witaminy C.

Do największych zalet jagód zalicza się ich działanie antyoksydacyjne. Jagody mają mnóstwo przeciwutleniaczy, bez których organizm fatalnie sobie radzi z procesami starzenia i jest bardziej podatny na przeróżne choroby. Antyoksydanty mają też znaczenie w odchudzaniu, ponieważ za ich sprawą przemiana materii zostaje wyraźnie usprawniona. Niszcząc wolne rodniki jagody Goji chronią nas przed chorobami serca, nadciśnieniem, miażdżycą, infekcjami. W chińskiej medycynie uważa się je wręcz za eliksir młodości, który spowalnia starzenie i dba o atrakcyjny wygląd.

Krzysztof Głowacki

52 lat Krzysztof Głowacki wykonuje zawódHigienistka Szkolna:Kontakty i wiedza teoretyczna z - Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach Wspaniała znajomość rodzinnego miasta Lublin

Odkryj mój świat

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *