Jakie skutki uboczne wywołują tabletki CGA800?

[Głosów: 0   Average: 0/5]

Naukowcy najbardziej obawiali się wpływu kofeiny na organizm poszczególnych osób poddanych testom, ponieważ kofeina jest związkiem, którego oddziaływania nie sposób przewidzieć. Po zakończeniu testów stało się jasne, że zawarta w ekstrakcie z zielonej kawy kofeina nie powoduje u zdrowych osób w zasadzie żadnych negatywnych skutków.

Pomimo optymistycznych wyników badań klinicznych i braku wyraźnych przeciwwskazań do stosowania tabletek odchudzających zawierających ekstrakt z zielonej kawy, chcielibyśmy  zwrócić uwagę wszystkich zainteresowanych kuracją odchudzającą z zastosowaniem tabletek odchudzających „Zielona Kawa” na środki ostrożności, które należy zachować rozpoczynając  kurację odchudzającą:

– Jeśli przyjmujesz jakiekolwiek leki, skonsultuj z lekarzem czy przyjmowanie tabletek zawierających ekstrakt z zielonej kawy nie spowoduje osłabienia ich działania i skuteczności

– Przyjmując tabletki odchudzające zawierających ekstrakt z zielonej kawy należy ograniczyć spożycie produktów zawierających kofein, takich jak cola, kawa i itp. ponieważ duża zawartość kofeiny w organizmie może powodować nerwowość, drżenie i przyspieszone bicie serca.

– Jeśli jesteś w ciąży skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, który podejmie decyzję czy stosowanie preparatu nie będzie miało negatywnego wpływu na rozwijający się płód.

– Przed rozpoczęciem kuracji z zastosowaniem tabletek odchudzających zielona kawa poinformuj lekarza jeśli karmisz piersią

Inne możliwe skutki uboczne wynikające z przyjmowania tabletek odchudzających zawierających ekstrakt z zielonej kawy:

– Pobudzenie – szczególnie u osób, które nie stronią od produktów spożywczych zawierających kofeinę

– Drażliwość – szczególnie u osób, które nie stronią od produktów spożywczych zawierających kofeinę

– Problemy z zasypianiem – szczególnie u osób, które nie stronią od produktów spożywczych zawierających kofeinę

Poinformuj swojego lekarza jeśli:

– podejrzewasz przedawkowanie, w takim przypadku należy bezzwłocznie skontaktować się z

– pojawi się świszczący oddech, ucisk w klatce piersiowej, gorączka, swędzenie, kaszel lub obrzęk twarzy, ust, języka lub gardła, co może być reakcją alergiczną na zawartą w tabletkach kofeinę

Niniejszy artykuł powstał z myślą o wszystkich tych osobach, które nie znalazły dotychczas na stronach internetowych dystrybutorów tabletek zawierających ekstrakt z zielonej kawy informacji, które w sposób rzetelny wyczerpywałyby zagadnienie związane z przyjmowaniem GCBE.  

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*