Microneedle Skin Care Therapy – Hyaluronic Acid Serum

[Głosów: 0   Average: 0/5]

Dermatolodzy światowej klasy przy wspólnej pracy stworzyli nowy zabieg odmładzający, który gwarantuje efekt profesjonalnego liftingu, bez konieczności wychodzenia z domu. Kuracja pozwala w szybki sposób odjąć sobie nawet 15 lat. Producent przełomowej kuracji jest pewny skuteczności zabiegu, dlatego gwarantuje możliwość otrzymania rekompensaty finansowej, jeśli kuracja nie przyniesie obiecywanych efektów.

Jak działa zabieg mezoterapii mikroigłowej z kwasem hialuronowym?

  • Pozwala pozbyć się zmarszczek i bruzd już w ciągu 3 tygodni
  • Kwas hialuronowy głęboko nawilża skórę
  • Skóra zostaje pobudzona do regeneracji, dzięki mikronakłuciom
  • Pozwala usunąć niedoskonałości i przebarwienia skóry
  • Skóra staje się mocniejsza, dzięki wzmocnieniu włókien kolagenu i elastyny

Co wchodzi w skład zestawu Microneedle Skin Care Therapy?

W skład nowoczesnej kuracji odmładzającej wchodzi profesjonalny mezoroller, którego wałeczek zawiera aż 540 igieł, każda o długości 0,25 mm oraz aktywny serum z kwasem hialuronowym. Dzięki temu systemowi działania możliwe jest pokonanie bariery naskórka i dotarcie składników aktywnych do głębokich warstw skóry.  Microneedle Skin Care Therapy z kwasem hialuronowym to kuracja na zmarszczki pozwalająca odmłodzić skórę na poziomie komórkowym.  Według dermatologów nowa metoda domowej mezoterapii mikroigłowej to najskuteczniejsza kuracja przeciwzmarszczkowa, którą można przeprowadzić samodzielnie w domu.

test mezohc prod Microneedle Skin Care Therapy – Hyaluronic Acid Serum

Co kobiety mówią o Microneedle Skin Care Therapy z Hyaluronic Acid Serum?

„Na mojej skórze widoczne były zmarszczki, liczne nierówności oraz przebarwienia po wypryskach. Próbowałam wielu sposobów, aby uzyskać idealną cerę, jednak nie dawały one efektów. Postanowiłam zamówić kurację Microneedle Skin Care Therapy i już po 2 tygodniach zauważyłam efekty. Skóra, która była obwisła stała się jędrna i elastyczna. Widoczne zmarszczki stawały się z dnia na dzień coraz mniej zauważalne. Zauważyłam również wyrównanie kolorytu i zredukowanie przebarwień. Polecam wszystkim kobietom mezoterapię mikroigłową z kwasem hialuronowym!

Barbara Mrągowska

Zalety mezoterapii mikroigłowej z kwasem hialuronowym

Zabieg z użyciem Microneedle Skin Care Therapy jest  niezwykle prosty i nie wymaga obecności kosmetyczki. Raz na 3 dni należy rozprowadzić na oczyszczonej skórze warstwę serum z kwasem hialuronowym i wykonać delikatny masaż wałeczkiem mezoroller. Igły są tak niewielkie, że wykonanie mikroskopijnych nakłuć jest bezbolesne! Kuracja mezoterapii mikroigłowej jest bezpieczna dla skóry i nie wywołuje podrażnień.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*