Nawilżający krem Saint Legiere do twarzy

[Głosów: 0   Average: 0/5]

Przez stulecia ludzkość osiągnęła wiele w dziedzinie nauki. Szczepionki chronią nas przed groźnymi chorobami, samoloty pozwalają na dalekie podróże, w małym telefonie gromadzimy tysiące informacji. Podobne postępy poczyniono w kosmetyce. Od setek lat ludzie poszukiwali recepty na młodość. Choć kiedyś było to niemożliwe, dziś dzięki najnowszym odkryciom genetyki można usunąć oznaki starzenia w mniej niż jeden miesiąc.

Kobiety szczególnie zwracają uwagę na stan swojej skóry. Każda zmarszczka to kolejny powód do zmartwień, których nie brakuje. Na wszelkie sposoby starają się cofnąć czas. A działać trzeba prewencyjnie, już od pierwszych oznak! Ja też znam te problemy, borykałam się z nimi na co dzień. Do momentu, aż odkryłam remedium na wszystkie moje problemy.

Jako jedna z nielicznych Polek miałam okazję przetestować zupełnie nową recepturę przywracającą młodość, krem przeciwzmarszczkowy Saint Legiere. Producent zapewnia, że w ciągu czterech tygodni moje zmarszczki znikną, a skóra odzyska dawny blask. Pomyślałam to, co Ty „bujda na resorach”. Tym bardziej byłam zaskoczona widokiem mojej skóry w lustrze. Jeśli nie wierzysz, spójrz na Clotilde Dijoux, żonę jednego z twórców tego kremu. Pomimo ukończonych 70 lat, Clotilde promienieje. Nie szukaj zatem dziury w całym, to nie jest kolejny chwyt marketingowy. Cząsteczki kremu wnikają głęboko w skórę, wypełniając głębokie zmarszczki i niedoskonałości. Skóra zostaje odbudowana i odmłodzona na poziomie DNA!

Nauka nie kłamie. Genetykom z Francji udało się zmniejszyć cząsteczki składników aktywnych, co pozwala na ich swobodne przenikanie przez warstwy skóry. W efekcie Twoja skóra będzie:

– widocznie gładsza i bardziej zwarta dzięki odpowiedniemu poziomowi kwasu hialuronowego,

– odmłodzona, gdyż pobudzone komórki na nowo rozpoczną produkcję kolagenu,

– nawilżona i zregenerowana dzięki bogactwu zastosowanych olejków.

Czy muszę Cię jeszcze zachęcać?

Wypróbuj ten krem na sobie i ciesz się młodą, piękną cerą – bez względu na wiek!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*