Gruntowne oczyszczenie organizmu na wiosnę

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Ostropest Witalny to aktualnie jeden z najskuteczniejszych preparatów gwarantujących oczyszczenie organizmu. Tajemnicą jego działania jest sylimaryna, które wzmacnia odporność i usprawnia pracę całego organizmu

  • Łagodne działanie bez skutków ubocznych
  • Eliminuje toksyny z organizmu
  • Poprawia wydolność wątroby
  • Oczyszcza organizm, zmniejszając ryzyko groźnych chorób

 

Jak działa Ostropest Witalny?

Niezależne badania naukowe wykazały, że substancja zawarta w Ostropeście Witalnym – sylimaryna posiada niezwykłe zdolności do regeneracji wątroby. Jest to preparat zalecany dla osób, które cierpią na przewlekłe choroby wątroby.  Co więcej spożywanie przez miesiąc, ok. 420 mg sylimaryny dziennie pozwala zmniejszyć poziom złego cholesterolu i całkowicie wyeliminować dolegliwości związane z  pęcherzykiem żółciowym.

Jak często należy stosować Ostropest Witalny?
1 łyżkę ostropestu witalnego można zmielić lub w całości wsypać do szklanki, zalać wodą przegotowaną, a następnie taką mieszankę wypić przed lub po posiłku. Zaleca się picie 1 szklanki dziennie.

Czy Ostropest Witalny wywołuje skutki uboczne?

Ostropest Witalny zawiera naturalne ziarna roślinne, które pochodzą ze ściśle kontrolowanych upraw, dlatego jego spożywanie nie wiąże się z ryzykiem skutków ubocznym. Preparat jest tak bezpieczny, że mogą go stosować nawet osoby cierpiące na dolegliwości wątrobowe.

Jaki jest skład Ostropestu Witalnego?

W 100 g Ostropestu Witalnego znajdziemy 66,7 g Ostropestu Plamsitego oraz 33,3 g ziaren Babki Płesznik.

Badania naukowe potwierdzają, że Ostropest Witalny posiada niesamowite zdolności regenerujące organy organizmu oraz oczyszcza organizm ze złogów i toksyn już w ciągu 30 dni!

 

Opinie klientów/ Komentarze

Joanna, 37 lat:

Gdy zaczęłam cierpieć na problemy z woreczkiem żółciowym, musiałam stosować restrykcyjną dietę, a pomimo to nie czułam się najlepiej. Lekarz polecił mi Ostropest Witalny i teraz mogę jeść, co chcę. Dolegliwości zniknęły, a ja nabrałam mnóstwo energii!

Dominik, 45 lat

Cierpiałem na ciągłe zaparcie, które były dla mnie bardzo krępujące, szczególnie w towarzystwie. W internecie dowiedziałem się o Ostropeście Witalnym i stwierdziłem, że go sprawdzę, a przy okazji oczyszczę organizm. Praca mojego układu pokarmowego poprawiła się, koniec z zaparciami. Polecam!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*