Profilaktyka

[Głosów: 0   Average: 0/5]

Seks jest w życiu człowieka bardzo istotną rzeczą. Jest tak istotny z dwóch powodów. Przede wszystkim dzięki niemu możemy mieć potomków. Z pewnością dlatego właśnie seks daje nam tak wiele przyjemności – gdyby dostarczał nam przykrości lub źle byśmy się podczas niego, z pewnością zdecydowanie trudniej byłoby się nam do niego przekonać. Dlatego jednak, że jest przyjemny dostarcza nam wielu miłych wrażeń przez które mamy ochotę uprawiać go częściej. Tutaj zaczyna się ten drugi z plusów dotyczących seksu. Dzięki niemu bowiem możemy poprawić swoje samopoczucie, odprężyć się po męczącym dniu w pracy. Poza tym seks sprawia także, że czujemy się zdecydowanie lepiej. Poprawia nam nastrój, dzięki niemu spalamy wiele kalorii. To są jednak dosyć przyziemne sprawy. Zdecydowanie ważniejsze jest to, że seks zbliża dwoje osób. Jeśli jest on dobrze rozumiany, nie przedmiotowo, a jako pełniejsze wyrażenie miłości między dwojgiem osób, seks jest niesamowitym doznaniem, które cementuje związek. A jako że prowadzi do zwiększenia liczebności rodziny, jak zostało napisane wyżej, cementuje ów związek jeszcze mocniej. Dzięki tym zaletom seks był, jest i będzie jednym z przyjemniejszych momentów w naszym życiu. Wielu mężczyzn, którzy posiadają stałą partnerkę, kochają ją, szanują i chcą dla niej jak najlepiej, chce także dawać jej jak najwięcej przyjemności podczas seksu. Dlatego uczy się jej ciała, jej potrzeb, stara się sprawiać jej jak najwięcej przyjemności będąc przy tym także ciepłym i kochanym oraz delikatnym.

Jak jednak możemy zwiększyć przyjemność dawaną naszej partnerce podczas seksu pomijając już dobre poznanie jej ciała i tego co ona lubi? Zabrzmi to może nieco zbyt obcesowo, jednak obfity wytrysk jest gwarancją niesamowicie pełnego, długiego i mocnego orgazmu. Im więcej spermy znajduje się bowiem z wytrysku, tym więcej przyjemności dostarcza orgazm. I nie jest tutaj mowa jedynie o mocniejszym orgazmie dla mężczyzny. Orgazm jest zdecydowanie mocniejszy tak samo dla mężczyzny, jak i dla kobiety. Ilość spermy mogłoby się nam wydawać że nie ma kompletnie nic wspólnego z tym, jak wielki orgazm przeżywa kobieta czy mężczyzna. Jest jednak całkowicie odwrotnie. Wystarczy spojrzeć na to, ile trwa nasz orgazm. Przeważnie dokładnie tyle, ile czasu penis potrzebuje na wyrzucenie spermy w wytrysku, plus paręnaście sekund. Jeśli więc w naszym wytrysku będzie więcej spermy, penis będzie potrzebował więcej czasu na wyrzucenie jej, więc i orgazm będzie dłuższy. Jak to natomiast zrobić? Wystarczy zakupić preparat działający na zwiększenie ilości nasienia produkowanego przez nasz organizm.

Preparaty takie są przeważnie suplementami diety, które dostarczają naszemu organizmowi składników dzięki którym może on produkować większe ilości nasienia. Nie musimy się jednak obawiać, że wpłynie to na nasz organizm w jakikolwiek sposób negatywnie. Jedyne, na co wpływają te preparaty to zwiększanie ilości nasienia. Cała reszta organów traktuje owe suplementy diety całkowicie neutralnie. Nie wpływają one na nasz organizm ani pozytywnie, ani negatywnie i jedynym ośrodkiem na jaki one wpływają są jądra, dzięki czemu ilość produkowanego nasienia znacznie się zwiększa.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*