Propecia – lek przeciw wypadaniu włosów

[Głosów: 0   Average: 0/5]

Zaczynacie gubić co raz więcej włosów. Znajdujecie je na ubraniach i w jedzeniu. Lekarz mówi, że znajdujecie się w grupie mężczyzn, których dotyka łysienie androgeniczne. Przeszukujecie internet, aby znaleźć skuteczny sposób na wypadające włosy. Nie pomagają jednak żadne maseczki z piwa, oliwy, czy z innych, równie wymyślnych składników. Łysienie nie ustępuje. To czarny scenariusz, który przydarzyć się może każdemu. Gdzie szukać więc ratunku, kiedy inne sposoby nie pomagają? Nie ma dla Was ratunku? Jest. To Propecia – lek przeciw wypadaniu włosów.

Zawiera on substancję czynną – finasteryd. Pojedyncza tabletka zawiera go 1 mg – wystarczającą ilość, potrzebną do walki z łysieniem. Ta substancja odpowiedzialna jest za obniżanie DHT, a więc produktu przemiany testosteronu. Co za tym idzie walczy z osłabianiem naszych włosów. Stopuje łysienie, a nawet odwraca ten proces. Już po, relatywnie krótkim czasie używania zauważymy, że włosów mamy więcej, a do tego są mocniejsze i bardziej gęste. Propecia wśród leków przeciw wypadaniu włosów, jest obecnie jednym z liderów rynku. Ten szwajcarski produkt wśród innych wyróżnia się też ceną. Ta, chociaż wysoka w pełni rekompensowana jest przez skuteczność działania.

Propecia jest lekiem przeciw wypadaniu włosów tylko dla mężczyzn. Jego skład jest zoptymalizowany tak, że w przypadku kobiet po prostu nie działa. Panie w ciąży powinny bezwzględnie unikać z nim kontaktu. W związku z tym, że zawiera finasteryd, który może się dostać poprzez skórę do krwioobiegu i zagrozić płodowi płci męskiej. I to właściwie jedyne przeciwwskazanie. Preparat u mężczyzn jest dobrze wchłaniany, a jeśli wystąpią jakieś skutki uboczne, przebiegają one bezboleśnie. Jedynym widocznym, ale dość rzadkim jest czasowe zmniejszenie libido, to występuje jednak w przypadku większości tego typu produktów.

Mimo wspomnianych wad (chociaż nie ma co histeryzować – nie są one uciążliwe), Propecia bije rekordy popularności wśród mężczyzn. Ten lek przeciw wypadaniu włosów, już po trzech miesiącach używania, daje widoczne efekty. Warto więc mu się dokładniej przyjrzeć, a wcześniej zapoznać się z opiniami lekarzy. Bo to oni mogą powiedzieć, czy stosowanie w naszym przypadku, tego produktu, jest właściwie. Propecia może sprawić, że znowu z dumą będziemy prezentować naszą, znów bujną fryzurę. Oddali się od nas pytanie: a może jednak zgolić się na łyso?

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*