Prostytucja nieletnich

[Głosów: 0   Average: 0/5]

Jest to podejmowanie czynów seksualnych przez osoby poniżej 17 roku życia w zamian za korzyści finansowe czy materialne. Kontakty seksualne z dziećmi poniżej 15. roku życia są nielegalne dlatego ten temat jest jeszcze bardziej kontrowersyjny.

Istnieją dwie formy prostytucji nieletnich: Prostytucja czarno-biała o wiele popularniejsza była wcześniej, jej sceneria to dworce, ciemne ulice, w rolach głównych występuje bieda, nędza, głód różnego rodzaju. Prostytucja kolorowa jest nowej generacji która niby jest ładniejsza – ta wiąże się z prezentami. W jednej i w drugiej oczywiście idzie o pieniądze.

Prostytucja czarno-biała dziś także spotykana w Polsce dobrze rozwija się w krajach biednych i słabo rozwiniętych. Dzieci i młodzież decydują się na seks ponieważ cierpią na głód czy nędzę, mogą mieć problemy z narkotykami. Zdarzają się też sytuacje, iż są do tego zmuszani przez rodziców.

Dziś prostytucja nieletnich częsciej kojarzy im się z prezentami. Wyciągają po nie ręce zarówno dzieci, których rodzice nie maja pieniędzy na modne produkty, ale też dzieciaki, które chcą mieć ich jeszcze więcej. Zarabiają ciałem na kosmetyki, ubrania, sprzęt. Niektóre dzieciaki zaś przygodne kontakty seksualne zwyczajnie traktują to jako urozmaicenie wedle zasady „jest ryzyko jest zabawa”.
Nastoletnie prostytutki wychodzą nie tylko z patologicznych domów gdzie nie ma pieniędzy czy uczuć. Wychodzą też z domów średniozamożnych czy bardzo zamożnych gdzie nie ma uczuć, są zaniedbane emocjonalnie. Seks nie oznacza dla nich nic innego jak tylko stosunek seksualny, który jest czynnością jedynie fizyczną. Nie może nie mieć i oczywiście zostawia to ogromny ślad na ich psychice, ale dzieciaki zdadzą sobie z tego sprawę o wiele później.
Podobną formą prostytucji jest sponsoring. Jest to coraz bardziej popularna forma prostytucji. W zamian za seks sponsorowane są nie tylko pojedyncze prezenty, ale np. utrzymanie czy inne wydatki.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*