Sfera erotyczna

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Jedną z najważniejszych dla człowieka sfer w życiu jest sfera erotyczna. Każdy pragnie, aby układało mu się w niej jak najlepiej, każdy chce czuć się pożądany i atrakcyjny dla płci przeciwnej. Zarówno kobiety jak i mężczyźni mają wiele kompleksów, które często paraliżują ich w łóżku. U kobiet dotyczą one głównie wyglądu i braku pewności siebie, kobiety nie czują się atrakcyjne i mają opory przed rozebraniem się w łóżku. Wolą robić to przy zgaszonym świetle, nie dając się podziwiać swojemu partnerowi. Mężczyźni z kolei mają kompleksy na punkcie rozmiaru swojego penisa. Obawiają się, że nie spełni on oczekiwań ich partnerki, a stres i niepewność nie mogą wyjść na dobre. Zdarza się, że nie mogą oni wtedy osiągnąć wzwodu i wtedy kompletnie tracą pewność siebie. Nie bez powodu sfera erotyczna jest tak ważna dla człowieka i jej wygląd rzutuje na całe życie. Kobietom zależy na powodzeniu, stąd też bierze się noszenie szpilek czy zakładanie seksownej bielizny do łóżka. Każdy chce czuć się piękny i pożądany przez drugą osobę. Miłość fizyczna jest jedną z najpiękniejszych form wyrażania miłości drugiej osobie. Obie strony starają się dla siebie, pragną być piękne i atrakcyjne. Jest wiele sposobów, dzięki którym kobieta i mężczyzna będą czuć się lepiej we własnej skórze. Kobiety, jak już zostało wspomniane, wybierają piękną bieliznę i tym podobne rzeczy. Mężczyźni z kolei powinni zadbać o swoje możliwości fizyczne. Jedną z ważniejszych spraw dla dobrego seksu jest ilość spermy, jaką wytwarzają jądra. Wiadomo jedna, że na ilość ma wpływ wiele czynników, choćby osobiste predyspozycje. Jednak logicznie rozumując, mając jeden stosunek dziennie, spermy za każdym razem będzie spora ilość.

Z kolei mając stosunek, a powiedzmy za 2 godziny kolejny, ilość ta będzie o wiele mniejsza, gdyż jądra nie zdążą wyprodukować większej ilości. Badania dowodzą, że obfity wytrysk ma olbrzymi wpływ na odczuwanie orgazmu. Im więcej spermy podczas wytrysku, tym odczuwany orgazm będzie silniejszy, a to ze względu na czas, w jakim sperma będzie wydobywać się z penisa. Jeżeli jest jej mało, orgazm jest krótszy i mniej intensywny. Jeżeli zaś spermy jest bardzo dużo, musi upłynąć więcej czasu, aby mogła się ona wydostać z organizmu. A co za tym idzie, odczuwany przez mężczyznę orgazm jest dłuższy i o wiele bardziej intensywny. Również nasza partnerka poczuje zdecydowaną różnicę.

Dlatego też warto zadbać o swoje zdrowie i postarać się zwiększyć ilość spermy. Ma to naprawdę dobroczynny wpływ na nasze życie intymne, a wiadomo, jeżeli ono jest udane, również my czujemy się lepiej na co dzień. Czujemy się atrakcyjni, pewni siebie, wyzbywamy się kompleksów. Na rynku istnieje wiele produktów, dzięki którym ilość produkowanej spermy zdecydowanie się zwiększy. Są one produkowane na bazie ziół, dlatego też są w pełni bezpieczne dla naszego organizmu. Dlatego też nie wahaj się. Wypróbuj te doskonałe suplementy diety i przekonaj się, jak naprawdę może wyglądać twoje życie intymne. Zarówno ty jak i twoja partnerka odczujecie ogromną różnicę.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*