Zdrowie i Ty

Syntetyczne feromony Strong Magnet

Stosowanie feromonów, np. Strong Magnet pozwala wprowadzić nutkę pikanterii do życia seksualnego. Ich działanie intensyfikuje odczuwalną namiętność oraz zwiększa popęd seksualny. Na czym polega działanie Strong Magnet?

Feromony silnie wpływają na podświadomość partnera (pobudzają specyficzne ośrodki w mózgu). Dzięki temu stajesz się bardziej atrakcyjny w oczach płci przeciwnej. Mężczyzna stosujący Strong Magnet skutecznie zmniejszy opory swojej partnerki i stanie się mężczyzną, o którym od zawsze marzyła.

Co nauka mówi o feromonach?

Naukowcy przeprowadzili badania naukowe, które wykazały, że stosowanie syntetycznych feromonów (Strong Magnet) zwiększa podniecenie seksualne o 200%! Zastosowanie na ciało nawet niewielkiej ilości syntetycznych feromonów wpływa na kobietę, zwiększając w jej organizmie wydzielanie estrogenów i stymulując popęd seksualny. Strong Magnet działa już po kilku minutach.

Opinie o feromonach Strong Magnet

„Po rozwodzie zaszyłem się w domu. Brakowało mi odwagi, aby poznać jakąś kobietę. Nawet, gdy już próbowałam, dostawałem kosza i jeszcze bardziej się w sobie zamykałem. W Internecie znalazłem informację o feromonach Strong Magnet. Potęgują doznania, pożądanie i zwiększają pewność siebie – brzmiało to super. Zaryzykowałem i zamówiłem jedno opakowanie. W tajemnicy Wam powiem, że wreszcie się z kimś spotykam. Dzięki Strong Magnet moje życie zmieniło się na lepsze.

Aneta Jakubowska

27 lat Aneta Jakubowska znajomość wykonywanego zawoduOptyk Okularowy:Praca na uczelni - Collegium Medicum Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Praca dla lokalnej społeczności w mieście Poznań

Znajdziesz ciekawe informacje

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *