Tabletki Forskolin – czy to naprawdę odchudza?

[Głosów: 0   Average: 0/5]

Suplement diety Forskolin to kuracja odchudzająca oparta na ekstrakcie z korzenia pokrzywy indyjskiej. Produkt jest całkowicie naturalny, dlatego podczas stosowania nie wywołuje skutków ubocznych. Regularne stosowanie tabletek Forskolin wspomaga odchudzanie, reguluje metabolizm i zmniejsza łaknienie.

Co to jest Forskolina?

W dzisiejszych czasach wiele osób ma problemy z nadwagą lub otyłością. Na rynku  można znaleźć wiele substancji wspomagających odchudzanie. Jedną z takich substancji jest właśnie forskolina, która od dawna stosowana jest w celach leczniczych, jednak dopiero niedawno odkryto jej działanie przyspieszające spalanie tkanki tłuszczowej. Forskolina wpływa również na budowę tkanki mięśniowej, co ma duże znaczenie dla osób uprawiających sport.  Wspomniany związek chemiczny otrzymywany jest przez ekstrakcję z pokrzywy indyjskiej (Coleus Forskohlii). W Indiach, Forskolina stosowana jest również do leczenia schorzeń skóry oraz alergii oddechowych.

Składnik aktywny tabletek Forskolin, czyli Forskolina stymuluje procesy rozbijania tłuszczu, znane jako lipoliza. Wspomaganie odchudzania przez wyciąg z pokrzywy indyjskiej pozwala kilkukrotnie przyspieszyć proces spalania tkanki tłuszczowej. Coleus Forskohlii stymuluje wytwarzanie enzymu lipazy w organizmie i pośrednio wpływa na stężenie cyklicznego AMP, który reguluje poziom hormonów tarczycy. Szybkość procesów spalania tłuszczu w głównej mierze zależy od hormonów wydzielanych przez trzustkę.

100% skuteczności

Naukowcy zapewniają, że stosowanie wyciągu z Coleus Forskohlii wspomaga odchudzanie bez wywoływania działań niepożądanych. Miesięczna kuracja suplementem diety Forskolin pozwala zrzucić nawet 7 kg. Aktualnie trwa promocja i tabletki można kupić nawet 30% taniej. 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*