Skip to content

Tonus Fortis – negatywne komentarze, opinie, ceny, oficjalna strona

Written by

Marzena Wielgus

Bioaktywny dodatek Tonus Fortis to suplement dla mężczyzn po 30 roku życia, problemy z potencją (słabej erekcji, miękkie orgazmu, impotencja, brak podniecenia). Trzeba wziąć co najmniej 10 dni, aby znormalizować ukrwienie narządów miednicy i zapewnić produkcję testosteronu. Przyczyny problemów z potencją są przede wszystkim nawyki, siedzący tryb życia, złe odżywianie i niestabilność emocjonalna.

jak ważna Wielkość penisa? Odpowiedzi na questionsIncrease 5 cm w 2 tygodnie! Jak poprawić potencję?

 • eliminuje 10 przyczyną słabej sile
 • uspokaja układ nerwowy
 • pomaga zwiększyć korpus o 2 cm w stanie pobudzenia
 • nie

  powoduje skutków ubocznych

 • składa ekologicznych składników

 • nie obciąża wątrobę i nerki
 • całkowicie wyeliminowane z organizmu

Farmakologiczne działanie suplementu Tonus Fortis

W sieci aptek tysięcy suplementów na zwiększenie potencji, ale należy wybrać dodatek chemiczny, jeśli nie wymagają leczenia, ale potrzebne światło pobudzające. Oczywiście, jeśli masz słaby wzwód, któremu towarzyszy ból w pachwinie, dolnej części pleców, a następnie natychmiast udać się do lekarza. Ale jeśli pogorszenie potencji jest bezpośrednio związane z uzależnieniami, zmęczenie, załamania nerwowe, spodoba ci się to „Salomona Vector ™”.

bioaktywny Suplement został opracowany przez izraelskich ekspertów, przeprowadzono dziesiątki badań klinicznych i zasądził 3 międzynarodowe certyfikaty jakości. Dlatego możesz być pewny wysokiej jakości surowców roślinnych stosowanych w produkcji suplementów! Natychmiast po przyjęciu suplementu ma kroki.

 • odpręża i uspokaja układ nerwowy. Zmęczenie przechodzi napięcie jest usuwany, umysł staje się czystszy przez pozbycie się negatywnych myśli.
 • stymuluje przepływ krwi w całym organizmie. Zwłaszcza nasycone substancji odżywczych do narządów miednicy.
 • Powoduje pobudzenie seksualne. W ciągu 30 minut po zażyciu kropli pojawić popęd seksualny, uwalnianie hormonów we krwi, przyspiesza tętno, przepływ krwi jest przyspieszone.
 • Penis rozszerzenie i silny wzwód. ciała jamiste wypełniają się krwią, narządów zwiększa rozmiar, podniecenie seksualne nadal wzrasta.
 • Zwiększa czas trwania stosunku płciowego. Sceny seksu nie będzie ograniczony do trzech minut.

Cechy ekologicznych kompozycji Tonus Fortis

„Tonus Fortis ™” – 100% naturalny suplement z ekstraktów roślinnych oraz biologicznie aktywnych substancji rodzime. Szkodliwe substancje chemiczne nie są zawarte w składzie!

 • Peru Maca. Znany od czasów starożytnych do jego właściwości stymulujące dla mężczyzn i kobiet, peruwiański żeń-szeń jest naturalnym afrodyzjakiem. W Peru Maca jest stale dodawane do żywności i napojów mężczyzn po 35 lat, a kobiet do leczenia niepłodności. Nawet zrobić więcej cukierków z dodatkiem peruwiańskiego Maki! Zwiększa libido, wzmacnia układ krążenia, poprawia krążenie krwi, pobudza narządy rozrodcze.

 • Ginkgo biloba. Zawiera ginkgolid i bilobalid, niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego, a także przeciwutleniacze, kempferol, fosfor, wapń, fitosterol, co ma korzystny wpływ na siły męskiej.
 • ekstraktu żeńszenia. Stymuluje aktywność fizyczna i psychiczna, stabilizuje ciśnienie krwi, poprawia krążenie krwi. Żeń-szeń jest od dawna uważana za zioło dla mężczyzn, inny starożytny zielarz przygotowany z niego użyteczne w wywary dla mężczyzn.
 • kozieradki ekstraktu.

  Zasadniczo zaleca się, aby mężczyźni pić zamiast zwykłej herbaty wywar z kozieradki, ma niepowtarzalny smak, ale jest niezwykle pomocne dla układu moczowo-płciowego. Sportowcy stosują wywar z kozieradki dla wytrzymałości.

Przeciwwskazania Tonus Fortis

Połączenie tych składników zwiększa potencję, przywraca męską zaufanie. Ale pomimo 100% naturalności suplementu, suplementacja powinna być traktowana z ostrożnością cierpiącego na nadmiar testosteronu i choroby serca.

idiosyncrasy łatwo sprawdzić! Zastosuj trochę funduszy na nadgarstku i obserwować reakcję , Nie zaczerwienienie lub świąd? Wszystko w porządku, nie masz alergię na składników composition.len, jak nowy mojej kobiety.

Jak zrobić Tonus Fortis

W opakowaniu znajdziesz instrukcje dotyczące aplikacji, która zawiera szczegółowe informacje na temat dodatku. W żadnym wypadku nie należy przekraczać dawki zalecane, nie będzie już rosnąć, ale będzie powodować arytmię!

 1. Należy wstrząsnąć butelką przed użyciem.
 2. Rozpuścić w 100 ml wody, 5 kropli suplementu.
 3. trwać godzinę przed planowanym intymności. Częste niepowodzenia w łóżku zaleca się wziąć krople dziennie przez 10-14 dni

Niektórzy eksperci zalecają przyjmowanie suplementu jest Tonus Fortis,

zgodnie z następującym schematem:.

 • 5 dni się 7 kropli dziennie;
 • 5 dni zrobić sobie przerwę;
 • ponownie przyjmowanie suplementu przez 5 dni;
 • ponownie, zrobić sobie przerwę.

To wystarczy, aby powtórzyć zwarcia 2-3 razy.

Gdzie kupić oryginalną Tonus Fortis?

Supplement „Tonus Fortis ™” na okres 3 lat jest popularny wśród naturalnych i bezpiecznych środków do wzmocnienia erekcji. Kup produkt tylko na oficjalnej stronie internetowej, a nie poddawać się tanich ofert. – 99% czasu są one podróbki

Opinie klientów

Nie natychmiastowy efekt ..

Na początku myślałem, że Tonus Fortis działa tak, jakby właśnie miał, więc polecił. Nie udało mu się po raz pierwszy – Piłem ją przed spotkaniem z dziewczyną, minęło pół godziny, godzinę, nic. Cóż, jakby podniecenie tam jest, ale nie tak jak myślałem. W ogólności zdenerwowany. Czytałem na forum, że nie jest Viagra raz pierwszy rzadko wpływa którego zaczął pić codziennie. Na trzeci dzień efekt był SUPER! Moja dziewczyna odpadła! Fakt, że ten dodatek jest tak dużo, że nie rozpręża sztywność czujesz, nawet jeśli nigdy cię)) Więc weź spełnione, ale nie należy się spodziewać, że po pierwszej dawce wpłynie pacjenta !!

Previous article

Long&Strong - apteka, prawdziwe opinie, kup teraz, cena

Next article

Detonic for odchudzanie - Opinie klientów na temat tego produktu. Czy warto kupić