[Głosów: 0   Average: 0/5]

Niedawno pojawił się nowy suplement, który zaszokował flebologów, czyli specjalistów z zakresu chorób żył. Osoby stosujące nowy suplement Vena Forte już  w ciągu pierwszego tygodnia zauważyły zmniejszenie żylaków nawet o 6%! Przeprowadzone testy konsumenckie pokazały, że nawet osoby z ciężkimi dolegliwościami w ciągu 3 tygodni całkowicie uwolniły się od problemów z żylakami i obrzękami nóg.

Efekty stosowania Vena Forte:

  • Likwiduje uczucie ciężkości nóg w 3 dni
  • Eliminuje nawet do 85% obrzęków
  • Zapobiega tworzeniu zakrzepów krwi
  • Pomaga zwalczyć żylaki w 3 tygodnie

Jak działa Vena Forte?

Nowy preparat na żylaki i obrzęki nóg działa na 3 płaszczyznach, dzięki czemu wykazuje najwyższą skuteczność w zwalczaniu dolegliwości nóg.

Silnia wzmacnia żyły

Badania pokazują, że suplementacja Vena Forte pozwala podnieść sprawność żył nawet o 80% i to w ciągu 3 tygodni. Sprawność żył i aort poprawia się każdego średnio o 6%.

Eliminuje toksyny

Vena Forte likwiduje złogi i szkodliwe toksyny, dzięki czemu szybko pozbędziesz się toksyn. Substancje blokujące przepływ krwi zostaną wyeliminowane, a Twoje żyły zostaną odblokowane. Obrzęki nóg znikną bezpowrotnie.

Likwiduje żylaki

Jak tylko rozpoczniesz kurację suplementem Vena Forte Twoje żylaki ulegną zmniejszeniu, bez bólu, inwazyjnych zabiegów.

Co zawiera Vena Forte?

Tajemnicą niesamowitej skuteczności Vena Forte jest unikalny ekstrakt z siemienia lnianego, bogate w witaminę E. Dzięki temu błyskawicznie poprawia się szczelność naczyń krwionośnych, a wszystkie stany zapalne są eliminowane.

Każda kapsułka Vena Forte to aż 400 mg specjalnego wyciągu naturalnego, który cechują się przełomową skutecznością zwalczania żylaków i obrzęków nóg.

„Nawet nie wiem, kiedy moje żylaki i obrzęki zniknęły. Wreszcie mogę założyć spódnicę i cieszyć się gładkimi, zdrowymi nogami. Polecam preparat Vena Forte!”

Małgorzata Kowalczyk

About Adam Jasiński
33 lat Adam Jasiński wykonuje zawódFizjoterapeuta:Kontakty i wiedza teoretyczna z - Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach Wiedza i doświadczenie zawodowe zdobyte Poznań

Odkryj mój świat

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *