Jak przedstawia się oferta zakładu pogrzebowego – Kraków

Dziś każdy z nas cieszy się życiem, jednak każdy również z nas ma kogoś, kto odszedł i chce mu sprawić piękny, jednak niedrogi nagrobek, który by upamiętnił istnienie danego krewnego, który już odszedł. „Jeden dzień na raz-to wystarczy. Nie oglądaj się za siebie i nie martw się przeszłością, ponieważ jej już nie ma. I nie niepokój się o przyszłość, bo ta jeszcze nie nadeszła. Żyj teraźniejszością, i rób to tak pięknie, by była warta wspominania.” – Ida Scott Taylor

Tani nagrobek na każdą kieszeń.

Pomniki zazwyczaj są bardzo drogie i one są w granicach kilku tysięcy złotych, co uniemożliwia ich zakup z zasiłku pogrzebowego, wielu ludzi zaciąga kredyt i próbuje zafundować piękny marmurowy grób, który będzie upamiętniał życie i śmierć naszego krewnego. Krewnego, który zagościł w naszym życiu, a potem odszedł, gdy przyszedł na niego czas.

Kraków to piękne miejsce, gdzie nic nie brakuje. I również można skorzystać z usług zakładu pogrzebowego. Tu są w ofercie tanie nagrobki i grobowce, które można zamówić, wybrać i skorzystać z katalogu, w którym można dokonać wyboru tych elementów, które są niezbędne podczas pogrzebu, czy w innych okolicznościach.

W ofercie jest ponad 250 modeli nagrobków, które są oferowane na wszystkich nekropoliach. Jak i również w ofercie są takie usługi, jak na przykład tablice napisowe, liternictwo i fotografia, galanteria nagrobkowa, bogata kolorystyka, granit, piaskowiec, marmur, wykonywanie portretów, wykonywanie rzeźb, renowacja starych nagrobków.

Oferta ta to również cennik, który daje możliwość wyobrażenia sobie, jak cała usługa będzie wyglądała, z katalogu można wybrać najlepsze elementy, które nam odpowiadają.

Co gdy nie stać mnie na nowy nagrobek?

Zdarza się, że niespodziewana śmierć w rodzinie przyćmiewa sen z powiek. I wówczas mamy mnóstwo pracy przy załatwianiu spraw pogrzebowych, mszy świętej u księdza, czy też miejsce pochówku zmarłego. Jednak możliwości są różne, dlatego też można wówczas skorzystać z już istniejącego nagrobku, który należy do rodziny zmarłego i tam przeprowadzić obrzęd ceremonialny pochówku. I wówczas można zachować stary nagrobek, który w późniejszym terminie można poddać renowacji lub odnowić, by wyglądał dobrze.

Wyróżnić można również nagrobki z marmuru chińskiego, które są bardzo tanie, w pewnym czasie kosztowały zaledwie 800 złotych.

Na zakończenie wypada stwierdzić, że ostatnie pożegnanie nie musi być udrękom, problemem podczas załatwiania formalności pogrzebowych. To moment, gdzie należy dobrze się nad wszystkim zastanowić, skorzystać z usług zakładu pogrzebowego.

About admin

administrator