Szukasz upominku dla gości na chrzest? Słodkie krówki sprawdzą się świetnie!

Jednym z ważniejszych dni w życiu naszego dziecka będzie jego chrzest. Po sakramencie w kościele zazwyczaj zapraszamy gości na świętowanie tego wyjątkowego dnia w gronie rodzinnym. To duże wydarzenie, a więc warto dołożyć wszelkich starań przycinek aby ten dzień był naprawdę wyjątkowy i godny zapamiętania. Jak zorganizować niezwykłe chrzciny? Zadbaj o szczegóły i podaruj swoim gościom słodkie krówki na chrzest.

Krówki na chrzciny z motywem przewodnim

Jeśli chcemy, żeby nasze przyjęcie wyglądało pięknie i spójnie, warto zastanowić się nad motywem przewodnim. Warto też zadbać o gustowne dekoracje i piękne nakrycia stołów. Świetnie sprawdzą się też świeże kwiaty, które ożywią cały wystrój sali. Jednak żeby Wszystko wyglądało spójnie, warto pomyśleć nad motywem kolorystycznym. Na chrzest świetnie sprawdzą się odcienie niebieskiego czy pudrowego różowego, ale też klasyczna biel. Motyw ten warto wziąć pod uwagę również podczas wyboru krówek na chrzest. Obecnie na rynku dostępny jest ich ogromny wybór i często możemy też zdecydować się na etykiety na zamówienie, dzięki czemu upominki te będą idealnie pasować do wystroju naszej sali. Tak jest personalizowane etykiety z pewnością zrobią ogromne wrażenie na naszych gościach.

Dzieci na chrzcinach

Nie da się ukryć, że jeśli na naszej imprezie pojawią się dzieci, bardzo prawdopodobne, że będą się one nudzić, o ile nie zorganizujemy im ciekawych rozrywek. Imprezy rodzinne nie są zbyt interesujące dla najmłodszych, więc podczas organizacji całego przyjęcia musimy zadbać o odpowiednie zajęcie dla nich. Warto przemyśleć zorganizowanie kilku konkursów, w których będą mogły brać udział najmłodsze dzieci z rodziny. Co więcej, cukierki na chrzest mogą stanowić świetną nagrodę w tego rodzaju konkursach. Wystarczy, że wymyślimy kilka konkurencji, takich jak narysowanie najładniejszej laurki czy wyścigi w workach i rozdamy każdemu ze zwycięzców pyszne cukierki. Jeśli nie chcemy zajmować się tym osobiście, zawsze możemy zatrudnić animatora, który zajmie się organizacją rozrywki dla najmłodszych. Możemy mieć pewność, że wtedy nasza impreza będzie udana dla każdego z jej uczestników.

Pyszne zaproszenia na chrzest

Przepyszne krówki na chrzest możemy też wykorzystać podczas zapraszania gości na samo przyjęcie. Wystarczy, że umieścimy je w ładnych opakowaniach i wyślemy do naszych znajomych i rodziny wraz z klasycznymi papierowymi zaproszeniami. Będzie to oryginalny pomysł, który z pewnością skłoni naszych gości do odwiedzenia nas w tym wyjątkowym dniu. Takie słodycze będą stanowić doskonałą pamiątkę, szczególnie jeśli zdecydujemy się na spersonalizowanie ich etykietek. Możemy nadrukować na nich buzię naszego dziecka, dzięki czemu będą one słodkie zarówno na zewnątrz jak i w środku. Widząc takie oryginalne zaproszenie, nasi Goście z pewnością będą bardzo zadowoleni i zaskoczeni. Jest to więc nie tylko świetny sposób na podziękowanie gościom za przybycie, ale także na samo zaproszenie ich na imprezę. Kto nie lubi słodkich krówek?

About admin

administrator